BEZ LÉKAŘSKÉHO PŘEDPISU

Clerex® 475 mg pro rychlou a pevnou erekci od 1 hodiny. Obsahuje směs 7 účinných látek, které prokrví penis, oddaluje ejakulaci, zvyšuje testosteron a je vhodný při léčbě neplodnosti. Vědecky podložená účinnost látek. V současné době patří tento přípravek k nejužívanějším na trhu. Zakoupíte volně v lékárně.

Užití: 2 tobolky 1 hodinu před plánovaným sexuální stykem.

BEZ LÉKAŘSKÉHO PŘEDPISU PRO OKAMŽITOU POMOC 

Volně prodejné přípravky Clerex 475 mg nebo Clavin můžou být mimořádně účinné. Léčba ukazuje na takového pacienta, jehož fyzické funkce jsou zcela v pořádku a mohou významně přispět k vytvoření sebevědomí. Už jen samotné držení tohoto léku dodá na sebevědomí. Můžete se na něj vždy spolehnout.

BEZ LÉKAŘSKÉHO PŘEDPISU

Clavin® Originál je přípravek ke zkvalitnění erekce s rychlým nástupem účinku, který obsahuje 5 účinných látek. Zakoupíte volně v lékárně.

Užití: 4 tobolky 1-4 hodiny před plánovaným sexuální stykem.

BEZ LÉKAŘSKÉHO PŘEDPISU PRO DLOUHODOBOU PODPORU EREKCE A SEXUÁLNÍ VÝKONNOSTI.

Pro dlouhodobou podporu erekce se spíše hodí přípravek  Arginmax. Užívá se více týdnů, aby se tělo nasytilo účinnými látkami a projevil se efekt. Většina mužů spíše vyhledává přípravky pro rychlou pomoc. Viz víše. Arginmax je jistě vhodný připravek, se kterým neuděláte špatné rozhodnutí.

BEZ LÉKAŘSKÉHO PŘEDPISU

ArginMax® je přípravek k dlouhodobé zlepšení erekce a sexuální výkonnosti. Pro dosažení účinků je zapotřebí užívat alespoň 2 týdny každodenně. Zakoupíte volně v lékárně.

Užití: 3 tobolky denně v průběhu dne. Nehodí se k okamžité podpoře erekce.